Kurulumdan sonra sipariş mail lerinde fiyat bozuk çıkıyor

naz_eg

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar, 1.4.9.5 update inden sonra gelen siapriş e-mail lerinde döviz kuru bozuk çıkıyor. Mesela 18,19€ şu şekilde çıkıyor:

(18.19<span class="s_currency s_after">€</span>)

Screenshot u da bu:

05.29.2011-20.55.56.png

Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Mail dosyasında yaptığınız değişikleri kontrol ediniz. Yeni sürüm ile gelen dosya ile karşılaştırınız gerekirse tekrar yükleyiniz.

naz_eg

OpenCart-TR
Mail dosyasında herhangi bir değişiklik yapmadım, system/library nin altındaki mail.php yi yeniden attım ama sonuç değişmedi. Acaba database le alakası olabilir mi? Bazı değişiklikleri manuel yapmak zorunda kaldım, upgrade script i success mesajı vermediği için.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
kütüphane dosyasını demiyorum. Temanızın içinde bulunan şablon dosyasını diyorum.

naz_eg

OpenCart-TR
Neyse 1.50 versiyonuna geçerek bu hatadan kurtuldum. Bu arada 1.50 Türkçe dil dosyalarında hata mı var anlayamadım. İngilizce deyken herhangibir ürünü sepete ekleyebiliyorum. Türkçe ye geçince Sepete hiçbirşey ekleyemiyorum. Aynı problemi yaşayan var mı acaba?

Edit: Sorun database değişikliği yaptığım için ürüne otomatik ağırlık eklenmiyormuş. Sıfır gram olunca sistem sepete eklemesine izin vermiyor. Siteden ve databaseden ağırlıkla ilgili düzenlemeleri yaptım sorun çzöüldü.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
demo site de Türkçe ile birlikte İngizce de kurulu bir sorun gözükmüyor.

naz_eg

OpenCart-TR
Sorun ağırlıkla ilgili bir problemmiş, sorun çözüldü, sağolun.

hikko

OpenCart-TR
bu hatanın bir benzerini de ben alıyorum admin e siparişten sonra gelen mail bozuk çıkıyor 1.5.1.1 sürümünde ve ben değiştirme yapmadım dosyalar üzerinde