Facebook Hayran Sayfası Rss Feed Bağış Yapın
AÇIK KAYNAK ÜCRETSİZ E-TİCARET YAZILIMI

Özel mesaj gönderme tekrar aktif edilmiştir.

Konuyu Gönder  Yeni Cevap 

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
opencart ta gelecek var ....
24-08-2010, 16:08 PM
opencart ta gelecek var ....
Opencart sistemine yeni geçtim.OSC den baya farklı Oscommerce programlama yaptığım için daha sisteme yabancıyım.hatalar olabilir daha tasarımı bitmedi..ama genede yorum alabiliriz..

http://www.ucuzlukvakti.com

TEKNODIA - Alışveriş için herşey burada !

Bu kullanıcıya email gönder Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
Bu mesaji bir cevapta alıntı yap
24-08-2010, 19:39 PM
RE: opencart ta gelecek var ....
Güzel Beğendim...Hayırlı İşler...
Bu kullanıcıya email gönder Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
25-08-2010, 02:55 AM
Üst ve alt kısım tamam orta kısımda bazı değişiklik yaparsanız olacaktır. Diğerlerinde denemedim ama Chrome da alt menüyü kapatınca tekrar açma butonu görünmüyor

Forum Kuralları | Site Tanıtım Kuralları | Modül Listesi - Indeks | Acil Yardım İsteyenler
25-08-2010, 11:05 AM
orta kısımda düşündüğün nedir eka7a ? fikir alabilirmiyim.. yani ürün gösterimlerinimi kast ediyorsun ?

25-08-2010, 13:35 PM
kullandığın teme nedir acaba?

Birde bu ortadaki slayt olayını nasıl yapıyoruz. Güzel site olmuş.Eline sağlık

http://www.teamdoblo.com
Bu kullanıcıya email gönder Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
25-08-2010, 14:56 PM
herhangi bir tema kulanmadım..Opencart default tema yı editledim..Fakat bahsettiğim gibi daha evvel oscommerce sitesi tasarımı yaptığım için elimde bazı kalıplarda mevcuttu.Sonuçta HTML CSS PHP ve JQERY ile oluşturulmuş bir yapı var.

ortadaki slayt gösterisi NIVO Slider

Adresi burda

http://nivo.dev7studios.com/

25-08-2010, 15:18 PM
güzel lmuş gerçekten, alttaki menü içinde bi kaynak varmı
Bu kullanıcıya email gönder Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
25-08-2010, 15:35 PM
güzel olan aslında opencart ..daha çok makyaj yapılabilir.Sonuçta yetersiz gördüğüm makyajı değil..modül geliştirmenin yavaşlığı..ama ilerde bu açık kapanır.

Alttaki menu popup menu dür.

kaynak oluşturacaksa eğer

http://www.dynamicdrive.com/dynamicindex...icmenu.htm
burayı inceleyin

26-08-2010, 16:51 PM
(25-08-2010 11:05 AM)cherokhe demiş ki:  orta kısımda düşündüğün nedir eka7a ? fikir alabilirmiyim.. yani ürün gösterimlerinimi kast ediyorsun ?

Modüllerin şekillerini değiştirebilirsin. Özellikle kategori modülünü değiştir. Ürünleri border ile değilde resim ile kutu içerisine al. 1 satıra düşen ürün sayısını 3 düşürüp ürünleri sıkıştırmak yerine ürün başına düşen alanı genişletebilir butonlar ekleyebilirsin. Daha bir çok şey yapılabilir çeşitli jsler ile desteklenip görünümlere değişik efektler verilebilir.

Forum Kuralları | Site Tanıtım Kuralları | Modül Listesi - Indeks | Acil Yardım İsteyenler
26-08-2010, 23:47 PM
Benimde bu kategorilerin olduğu menü çok hoşuma gitti..

Bunun içinde bir kaynak gösterirmisin kardeşim
Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
Konuyu Gönder  Yeni Cevap 

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Son Dakika Haberleri

OpenCart Türkiye | İletişim | En Üste Dön | İçeriğe Dön | Arşiv | RSS Beslemesi | Kullanım Koşulları