OpenCart Kids Store Template

Dagger

OpenCart-TR
Özellikle oyuncak ve çocuk ürünleri satışı yapacak arkadaşlar için ideal gözüküyor.

kidsstore_big.jpg

Demo

Ekli dosyalar

• kidsstore.zip
    89.2 KB · Görüntüleme: 560

agolhon

OpenCart-TR
Beyler Şu İtalik yazılar çok kötü duruyor temada onları silip normal başlık yapamazmıyız diğer temalarda nasılsa bundada aynısı olamazmı ?

MasterBora

Moderator
Web sitesi
www.pikselplus.com
agolhon' Alıntı:
Beyler Şu İtalik yazılar çok kötü duruyor temada onları silip normal başlık yapamazmıyız diğer temalarda nasılsa bundada aynısı olamazmı ?

Temanın CSS Dosyasındaki Font isimlerini Değiştirmelisin. Tabi Font Boyutlarınıda.

KadiRKY

OpenCart-TR
Web sitesi
www.abdulkadirkaya.com
hocam tema mükemmel önce paylaşımın için teşekkür ederim.Fakat 2 adet sorun var temada.Ve bunları çok acil bir şekilde düzeltmem lazım yardım ederseniz sevinirim.

1-) Sayfanın adı yazab sağ üst kısımdaki el yazısı italik kısım Ş ve İ büyük olarak çıktığında direk gözüküyo yani el yazısı şeklinde değilde direk Ş ve İ olarak çıkıyor.Ş ve İ yi nasıl el yazısı ve italik olarak o kısımda düzeltebilirim ?

2-) İletişim ve Ürünlerdeki yorum kısmının altında örneğin yorum yazdıktan sonra yada iletişim formunu doldurduktan sonra göndere tıklamak gerekiyor doğal olarak fakat gönder yazısı beyaz ve arka plan da açık renk olduğu için yazı gözükmüyor.Bu gönder yazısının rengini nasıl değiştirebilirim ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
1. Kullanılan karakter seti Türkçe karakterleri desteklememektedir.
2. Tema varsayılan renkler de bir sorun gözükmüyor. Temanın css dosyasını kullanarak değiştirebilirsiniz.

Konu dışı: Bu yazdığımı yanlış anlamayın ama imzanızda web tasarımı ile ilgili bir web sitesi var. Web tasarımı ile uğraşan biriyseniz ve site sahibi sizseniz bu basit iki soruyu sorduğunuzda benim sizin verdiğiniz hizmet hakkında şüpheye düşmemem elde değil. Bu sorduklarınızın ne opencart ile ilgilisi var nede başka bir sistem ile basit html ve css bilen birisi rahatlıkla düzenleyebilir.

KadiRKY

OpenCart-TR
Web sitesi
www.abdulkadirkaya.com
Evet ben web tasarım hizmeti veriyorum.Hayır profesyonel değilim.Bu düşüncenizde haklısınız kendimi geliştirme çabasındayım sadece.Bu tip hazır sistemler üzerinden bilgi seviyemi yükseltmek istiyorum.Bunuda sizin gibi yardım sever dostlar sayesinde yapmaya çalışıyorum :) Bu arada asıl mesleğim bilgisayar bakım onarım.Yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim.

Not : türkçe karakter desteklemiyor dediniz falat sadece Ş ve İ normal çıkıyor. Öö Üü Çç vb. tr harflerde sorun yok yani onu anlayamadım :)

uye46

OpenCart-TR
ya arkadaşlar ben bunu yükledim ama sitem karma karışık oldu ne yapmam gerek

hikko

OpenCart-TR
uye46' Alıntı:

bir screen atsana bakalım sorun neymiş

uye46

OpenCart-TR
hikko' Alıntı:
uye46' Alıntı:

bir screen atsana bakalım sorun neymiş

site bu şekili alıyor

aynı hatayı OpenCart Jewelry Store Template temasındada alıyorum nerede yanlış yapıyorum acaba

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    174.4 KB · Görüntüleme: 41

hikko

OpenCart-TR
dosyaları mı atamıyorsun çünkü çalışması lazım burada stylesheet dosyasını hiç görmemiş gibi davranmış site tam olarak attığını kontrol edermisin

sonradan hatayı gördüm header hata verdiği için stylesheet dosyasını alamıyor büyük ihtimalle header da ne değişiklik yaptın ? onu geri al bi dene bakalım veya 6 cı satırı buraya yaz bi bakalım ne sorunu varmış

uye46

OpenCart-TR
hikko' Alıntı:
dosyaları mı atamıyorsun çünkü çalışması lazım burada stylesheet dosyasını hiç görmemiş gibi davranmış site tam olarak attığını kontrol edermisin

sonradan hatayı gördüm header hata verdiği için stylesheet dosyasını alamıyor büyük ihtimalle header da ne değişiklik yaptın ? onu geri al bi dene bakalım

dosyaları buradan indirdiğim gibi hosta yolluyorum değişiklik yapmadan ama olmuyor nedense

hikko

OpenCart-TR
alla alla 6 . satırdada bişey yok ki değişiklik yapılacak

uye46

OpenCart-TR
hikko' Alıntı:
alla alla 6 . satırdada bişey yok ki değişiklik yapılacak

yüklediğim hiç bir tema çalışmıyor yaprak diye bir tena war bitek o çalışıyor nedense

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Temaları doğru yere yüklediğinize emin olunuz yanlış yere yüklüyorsunuz.
Temalarının nasıl kuralacağı "Tema nasıl kurulur" konusunda anlatılmıştır

uye46

OpenCart-TR
eka7a' Alıntı:
Temaları doğru yere yüklediğinize emin olunuz yanlış yere yüklüyorsunuz.
Temalarının nasıl kuralacağı "Tema nasıl kurulur" konusunda anlatılmıştır

indirdiğim dosyanın içinde txt belgesinde aşağıdaki gibi yazıyor bende aynen öle yapıyorum nerede yanlış yapıyorum acaba

Author: HostAndWin
Email : sales@hostandwin.com
http://hostandwin.com/

Compatible :
OpenCart v1.4.9

License:
Free to Use

Instalation :
1.Extract jewelry.zip.
2.You can find file jewelry.png, readme.txt, and jewelry folder.
3.Copy file jewelry.png to /your_opencart_folder/image/templates/.
4.And then, copy folder jewelry to /your_opencart_folder/catalog/view/theme/
5.Login to admin store, http://yourstore.com/admin
6.To change your template, choose menu System > Setting and then choose the "Store" tab.
7.On Template option, choose jewelry, then click Save button.

frtasarim

OpenCart-TR
www.medyacom.com un temeası cok guzelmıs nasıl alabılırım temayı fikri olan? karşılığında aynı temanın istendiği şekilde renk yapılması...

mdogan35

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cicekkuryesi.com
frtasarim' Alıntı:
www.medyacom.com un temeası cok guzelmıs nasıl alabılırım temayı fikri olan? karşılığında aynı temanın istendiği şekilde renk yapılması...

Smrel tema üzerinde yapılan değişiklikler ile elde edilmiş bir tema biraz bilgi ve araştırma ile sizde yapabilirsiniz. Veya forumda paylaşılan birçok tema var onlardan birinide kullanabilirsiniz.

xxkadirxx

OpenCart-TR
Merhaba Arkadaşlar.

Ben bu temadaki yazı fontunu ne yaptıysam düzeltemedim. Nerede hata yaptığımı bulamadım. Acaba sizden rica etsem yardımcı olabilir misiniz ?

Şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarımla.

SCAMP

OpenCart-TR
css dosyasınızda Tangerine olarak aratın ve bunları silin
header.tpl de <link rel="stylesheet" href="http://fonts.googleapis.com/css?family=Tangerine"> bulun ve silin