Sabit kargo

cikoo19

OpenCart-TR
merhaba sitemde 2 tane kargo aktif ettim sabit kargo ve Ücretsiz Kargo ücretsiz kargo

yapmak istediğim satışın toplamı 75 tl olunc sadece kargo ücretsiz modülü gözüksün 75 tl altında olunca da kargo ücretli modülü gözüksün bunu yapmak istiyorum

bunun için sabit kargo ve ücretsiz kargo modüllerini aktif ettim ücretsiz kargo modülünde sıkıntı yok atış 75 tl üzeri olunca gözüküyor altında olunca gözükmüyor

ama sabit kargo 75 tl altında olsada gözüküyor üstünde olsada sabit kargonun sadece 75 altında gözüsün 75 tl üstünde gözükmesin ayarlayamadım

bilgisi olan yardımcı olurmu acaba

SeDax

OpenCart-TR
Basit bir modüfikasyon istiyorsanız bunu ücretsiz olarak yapabilirim, gelişmiş bir sistem istiyorsanız bunu ücretli yaparım. eğer basit bir şey istiyorsanız, kullandığınız sürümü yazmanız yeterli.

afaruki

OpenCart-TR
aman kimseye 5 dakikalık için para vermeyin millet pazarlamacı olmuş google da bulunabilecek şeyleri pazarlamaya gelmiş. mesaj atın sorunlarınız için ücret istemeden yazayım. kendi işinizi kendiniz çözün yoksa adım başı her modülde böylelerine ihtiyaç duyarsınız..