HTML sorunu

sangreal

OpenCart-TR
ben opencart 2.0.1.1 kullanıyorum.
HTML editörüne kısıtlı bir şekilde komut koyabiliyorum

merhaba hoş geldiniz gibi yazılar yani
bu bile problem oluyor.
asıl sorun hiç bir şekilde ne resim ne de bir videonun linkini atamıyorum.

editör yapılan resim ve video uygulamasını gösteriyor.
save edip çıkınca (küçük bir kutucuk) oluşuyor yani izlenemiyor.
siteme dönüp baktığımda ise benim sitemin tamamı izlenebilir şekilde burada çıkıyor.
yani verdiğim resim veya video değil kendi sitemi izler duruma düşürtüyor.

belli ki bir yerlerde kod hatası var.
1- html editörümü tamamen kaldırır isem;
yani fzille yardımı ile gerekli uzantılara gidip html' komutlarını klasörlerden silersem ve sonrasında sıfırdan yeni bir HTML editörünü kurduğum siteye zarar vermeden yükleme yapabilirmiyim.
elimde 2.0.1.1. kullanmama rağmen şu an (opencart-tr-2.1.0.1-tam-surum) mevcut gerekir ise sürümüme uygun yazılımı indirebilirim. AMA HTML modulü bu kurulumun hangi klasöründe olur onu da bilmiyorum.

2- zira kaldır dedikten ve kurma işlemini yaptıktan sonra sorun devam etmekde.
3- bunlara gerek kalmadan izleyeceğim bir yol var mı.
4- versiyonuma uygun başka HTML der der indirip denedim sonuç değişmiyor.

atabitkisel

OpenCart-TR
modulü kaldırıp tekrar kurarsan sorunun çözülür

sangreal

OpenCart-TR
admin panelinden modüllere girerek 130 kez kaldırdım. hatta kullanıcılar bölümündeki tıkını da kaldırıp öyle kaldırmayı denedim. maalesef sorun devam ediyor. yazı yazıları siteder göstermekde bir problem yok ama ne resim ne video eklememe müsada etmiyor. kayıttan sonra eklediklerimi göremiyorum sadece o meşhur küçük KUTUCUK oluşuyor.. üst versiyon yükledim sorun gene devam ediyor. tekrar eski süreme döndüm gene aynı. ne yapacağımı bilmiyorum. bir yerlerdeki komut dosyalarında bir eksiklik var bilmiyorum ne yapacağımı. BU KONU HAKKINDA KİMSE DETAYLI çözüm makalesi yazmış değil.